ZŁOTA, SREBRO I BRĄZ

2020-02-26

Zawodnicy mazańcowickiego BKB Set bardzo dobrze wypadli podczas turnieju Grand Prix Młodzików o Puchar Burmistrza Miasta Zielonka.

Złote medale zdobyła Julia Piwowar w grze podwójnej z Anną Czuchrą z UKS Unia Bieruń oraz Michał Szczypka i Jacob Toczek, również w grze podwójnej. Jacob wywalczył ponadto srebro w grze mieszanej z Julią Stankiewicz z UKS Hubal Białystok. Z kolei Julia zdobyła brąz w grze pojedynczej. Ponadto w kategorii U19 bardzo dobrze zagrała Justyna Biernot.

Zawody odbyły się w Zielonce 15 i 16 lutego.

Beskidzkie Stowarzyszenie Maczkowców oraz Grupa Rekonstrukcji Historycznej BREDA zapraszają na Nasza Mała Ojczyzna - Udział Bielszczan w Polskich Siłach Zbrojnych na Zachodzie.

Duże baseny – dobre występy

Pływaczka z Jasienicy Karolina Klajmon startowała w kwietniu na dużych, 50-metrowych basenach, przygotowując się do występów podczas Mistrzostw Polski 14-latków.