JULIA ZNOWU W NAJWYŻSZEJ FORMIE

2018-05-15

Julia Piwowar z BKB Set Mazańcowice okazała się bezkonkurencyjna podczas Ogólnopolskiego Turnieju Młodzików w Częstochowie, gdzie dobrze wypadli także inni badmintoniści z Mazańcowic. Zawodnicy Seta zagrali też koło Poznania.

Julia w Częstochowie wygrała w grze pojedynczej, a także w grze podwójnej z Gabrysią Skórkowską z BKS Kolejarz Częstochowa, zdobyła też trzecie miejsce w grze mieszanej z Jacobem Toczkiem. Z kolei srebrny medal w grze pojedynczej wywalczył Michał Szczypka. Świetnie zaprezentowali się młodsi zawodnicy: Karol Dubiel, Tymek Wiercigroch, Jan Halotta, Christian Toczek i Jakub Śliwka.

W Tarnowie Podgórnym koło Poznania od 11 do 13 maja rozgrywana była Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, czyli Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych. Justyna Biernot i Piotr Wiercigroch wywalczyli piąte miejsce w grze mieszanej, taką samą lokatę zajęła Justyna w grze podwójnej w parze z Aleksandrą Wrońską z UKS Plesbad Pszczyna. W Mistrzostwach brali udział także Michał Borowiec i Jakub Waloszek.

 

 

Zobacz też:

JESZCZE WIĘCEJ KOMPUTERÓW

Łącznie 85 komputerów przekazał wójt Janusz Pierzyna szkołom z gminy Jasienica do zdalnego nauczania uczniów.

MASECZKA OCHRONNA NADAL OBOWIĄZKOWA

Urząd Gminy Jasienica przypomina, że nadal obowiązuje obowiązek zasłaniania ust i nosa w miejscach publicznych w zamkniętych pomieszczeniach.

PRZYŁBICE OCHRONNE DLA URZĘDU GMINY JASIENICA

Sześćset kompletów przyłbic ochronnych przekazała firma Valeo dla Urzędu Gminy w Jasienicy.

logo Monitor Polski
logo Dziennik Ustaw
logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
logo Związek Powiatów Polskich
logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
logo Powiat Bielski
logo Śląskie. Pozytywna energia
logo Euroregion Śląsk Cieszyński
logo LGD Ziemia Bielska
logo Katowicka Specjalna Strefa Ekononiczna