LIPCOWY NUMER JASIENICY

2020-07-28

W punktach bezpłatnego kolportażu na terenie gminy Jasienica jest już dostępny nowy numer naszego lokalnego magazynu.

Wójt Janusz Pierzyna prezentuje działalność z okresu ostatniego miesiąca. Przypomina m.in. o swoim udziale w Walnym Zgromadzeniu Członków Stowarzyszenia Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza”, o jednogłośnie udzielonym mu przez Radę Gminy absolutorium za wykonanie ubiegłorocznego budżetu, Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy AQUA S.A. Wspomina o raporcie o stanie Gminy Jasienica za poprzedni rok, inwestycjach na terenie gminy, a także przeprowadzonych remontach dróg.

Oprócz tego można w nim znaleźć szczegółowe dane, jak wyglądały wybory prezydenckie we wszystkich obwodowych komisjach wyborczych.

Gazeta publikuje relacje o wydarzeniach w placówkach kulturalnych i sportowych naszej gminy, także kolejnych sukcesach mieszkańców, odnoszonych w różnych dziedzinach. Polecamy także stałe felietony: Juliusza Wątroby oraz pisany gwarą Josiyniczanina.

Redakcja „Jasienicy” zaprasza do lektury - tutaj .

Zobacz też:

MOBILNE BIURO W JASIENICY

W środę 12 sierpnia do Jasienicy zawitało Mobilne Biuro Programu „Czyste Powietrze”.

LOTOS NA STREFIE

W niedzielę na trasach biegowych w Jasienickiej Niskoemisyjnej Strefie Ekonomicznej zakończono rywalizację w pierwszej letniej edycji Narodowego ...

JUBILEUSZ KOŚCIOŁA W MAZAŃCOWICACH

W niedzielę 9 sierpnia parafianie i zaproszeni goście świętowali 90. rocznicę poświęcenia świątyni w Mazańcowicach, która służy miejscowej ...

logo Monitor Polski
logo Dziennik Ustaw
logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
logo Związek Powiatów Polskich
logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
logo Powiat Bielski
logo Śląskie. Pozytywna energia
logo Euroregion Śląsk Cieszyński
logo LGD Ziemia Bielska
logo Katowicka Specjalna Strefa Ekononiczna