OD TERAZ SPRAWDZISZ REALNY CZAS PRZEJAZDU AUTOBUSU PKS W BIELSKU-BIAŁEJ!

2019-02-06 - 2019-02-15

Informujemy, że w bielskim PKS-ie wdrażony został System Dynamicznej Informacji Pasażerskiej (SDIP) pksbielsko.kiedyPrzyjedzie.pl.

Dzięki aplikacji pasażer uzyska dostęp do rzeczywistych odjazdów autobusów z dowolnego przystanku w naszej sieci komunikacyjnej.

Za jej pośrednictwem pasażerowie korzystający z usług PKS Bielsko-Biała mogą na bieżąco sprawdzać, za ile minut autobus obsługujący konkretną linię komunikacyjną odjedzie z wybranego przystanku.

Aplikacja kiedyPrzyjedzie.pl jest dostępna na telefonach i urządzeniach mobilnych działających w oparciu o platformy Android i Windows Phone. Można ją pobrać ze Sklep Play i zainstalować na swoim urządzeniu. Po zainstalowaniu i uruchomieniu tej aplikacji wystarczy tylko wybrać przewoźnika - „PKS w Bielsku-Białej S.A.”. Po wybraniu przewoźnika wyświetli się wirtualna tablica z najbliższymi, rzeczywistymi odjazdami autobusów z przystanku interesującego pasażera.

Pojawiająca się obok kolumny z minutami ikona oznacza, że mamy do czynienia z prognozą, uwzględniającą ewentualne opóźnienia związane z aktualną sytuacją drogową. Aktualizacja danych odbywa się automatycznie co 15 sekund. Często wyszukiwane przystanki można dodać do listy „Ulubionych”, by mieć do nich szybki dostęp.

http://pksbielsko.kiedyprzyjedzie.pl/#/

Zobacz też:

KRUS NA WAKACJE

KRUS apeluje o zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas wakacji. Przygotował też dla dzieci i młodzieży propozycje spędzenia wolnego czasu.

KURS E-LEARNINGOWY DLA DZIECI

KRUS zaprasza dzieci do udziały w kursie „Bezpiecznie na wsi mamy upadkom zapobiegamy”. Można wygrać hulajnogę.

INFORMACJA O NIEBEZPIECZNYM GWAŁTOWNYM WZROŚCIE STANÓW WÓD

Biuro Prognoz Hydrologicznych w Krakowie Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej informuje o niebezpiecznym gwałtownym wzroście stanów wód.

logo Monitor Polski
logo Dziennik Ustaw
logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
logo Związek Powiatów Polskich
logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
logo Powiat Bielski
logo Śląskie. Pozytywna energia
logo Euroregion Śląsk Cieszyński
logo LGD Ziemia Bielska
logo Katowicka Specjalna Strefa Ekononiczna