TYMCZASOWA ORGANIZACJA RUCHU W MIĘDZYRZECZU DOLNYM I W LIGOCIE

2019-06-12 - 2019-07-26

Firma Eurovia Polska S.A informuje, że w dniu 13.06.2019 r. (czwartek) wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu związana z realizacją przebudowy drogi powiatowej.

Firma Eurovia Polska S.A wykonawca inwestycji pn.: „Przebudowa drogi powiatowej 4425S na odcinku Ligota – Międzyrzecze Dolne – Międzyrzecze Górne wraz z rozbudową skrzyżowania dróg 4425S i 4427S na rondo i rozbudową odcinka 183 m drogi powiatowej 4427S w miejscowości Międzyrzecze Dolne” informuje, że w dniu 13.06.2019 r. (czwartek) wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu związana z realizacją ww. zadania.

W trakcie trwania etapu 1 robót całkowicie zamknięta dla ruchu zostanie ul. Ligocka w Międzyrzeczu Dolnym i ul. Wapienicka w Ligocie na odcinku od skrzyżowania z ul. Bronowską w Międzyrzeczu Dolnym do skrzyżowania z ul. Bronowską i ul. Bielską w Ligocie przy jednoczesnym zamknięciu ul. Mazańcowickiej w Międzyrzeczu Dolnym na odcinku 183 m począwszy od skrzyżowania z ul. Ligocką. Ponadto ruch na skrzyżowaniu ul. Ligockiej z ul. Mazańcowicką będzie odbywał się wahadłowo w oparciu o sygnalizację świetlną.

Na zamkniętym dla ruchu odcinku drogi utrzymana zostanie jedynie możliwość dojazdu do posesji, a także – do momentu rozpoczęcia robót związanych z wymianą podbudowy jezdni - możliwość przejazdu autobusów komunikacji publicznej. Dla pozostałych kierowców wyznaczony zostanie objazd – pojazdy poruszające się w relacji Mazańcowice – Ligota – Międzyrzecze Dolne – Wapienica kierowane będą na ul. Ligocką w Mazańcowicach, ul. Bielską i ul. Bronowską w Ligocie, ul. Czyża i ul. Międzyrzecką w Bronowie, oraz ul. Bronowską i ul. Ligocką w Międzyrzeczu Dolnym.

Mapka w pdf dostępna tutaj .

Zobacz też:

KURS E-LEARNINGOWY DLA DZIECI

KRUS zaprasza dzieci do udziały w kursie „Bezpiecznie na wsi mamy upadkom zapobiegamy”. Można wygrać hulajnogę.

INFORMACJA O NIEBEZPIECZNYM GWAŁTOWNYM WZROŚCIE STANÓW WÓD

Biuro Prognoz Hydrologicznych w Krakowie Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej informuje o niebezpiecznym gwałtownym wzroście stanów wód.

INFORMACJA O PRZYDATNOŚCI WODY DO SPOŻYCIA

Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Bielsku-Białej informuje o przydatności wody do spożycia.

logo Monitor Polski
logo Dziennik Ustaw
logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
logo Związek Powiatów Polskich
logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
logo Powiat Bielski
logo Śląskie. Pozytywna energia
logo Euroregion Śląsk Cieszyński
logo LGD Ziemia Bielska
logo Katowicka Specjalna Strefa Ekononiczna