ZAPROSZENIE

2020-07-10 - 2020-09-25

Minister Klimatu zachęca do aktywnego udziału w Europejskim Tygodniu Zrównoważonego Rozwoju (ESDW).

Zaproszenie adresowane jest głównie do uczniów, studentów, organizacji pozarządowych, naukowców, a także samorządów, przedsiębiorstw oraz wszystkich osób, dla których ważne są kwestie zrównoważonego rozwoju. Tegoroczna edycja, tego ogólnoeuropejskiego wydarzenia odbędzie się w dniach od 20 do 26 września, niemniej jednak inicjatywy mogą być realizowane w okresie 18 września – 8 października 2020 r.

Aby wziąć udział w Europejskim Tygodniu Zrównoważonego Rozwoju (ESDW), należy zaproponować działanie, które swoim zakresem obejmie co najmniej jeden z aspektów zrównoważonego rozwoju – gospodarczy, społeczny lub środowiskowy. W związku z zagrożeniem epidemiologicznym mile widziane są pomysły dostosowane do obowiązujących ograniczeń np. lekcje, warsztaty, webinary, wystawy, projekty filmowe, a także wszelkie inicjatywy wirtualne. Swoje inicjatywy można rejestrować na europejskiej platformie www.esdw.eu.

Więcej informacji udziela p. Patrycja Szewczyk (nr tel. 22 369-26-52, e-mail: patrycja.szewczyk@klimat.gov.pl).

Zobacz też:

UWAGA BURZE!

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed burzami.

PLAN DZIAŁAŃ PRIORYTETOWYCH DZIELNICOWEGO

Zgodnie z zarządzeniem Komendanta Głównego Policji, Komisariat Policji w Jasienicy opracował plan działań priorytetowych dla Gminy Jasienica.

PODZIEL SIĘ KRWIĄ NA WAKACJE

Śląski Związek Gmin i Powiatów wspiera Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach w działaniach informacyjno-promocyjnych ...

logo Monitor Polski
logo Dziennik Ustaw
logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
logo Związek Powiatów Polskich
logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
logo Powiat Bielski
logo Śląskie. Pozytywna energia
logo Euroregion Śląsk Cieszyński
logo LGD Ziemia Bielska
logo Katowicka Specjalna Strefa Ekononiczna