KONSULTACJE SPOŁECZNE

2016-10-06 - 2016-10-21

Konsultacje społeczne dotyczące wyznaczania obszarów zdegradowanych oraz obszarów rewitalizacji w Gminie Jasienica, które odbędą się od 6 października 2016 r. do 21 października 2016 roku.

 
Konsultacje społeczne prowadzone będą w następujących formach:
  • zbierania uwag w postaci papierowej oraz elektronicznej w terminie od 6 października 2016 r. do 21 października 2016 roku z wykorzystaniem formularza konsultacyjnego udostępnionego na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Jasienica http://www.bip.jasienica.pl na portalu gminy http://www.jasienica.pl oraz w Urzędzie Gminy na dzienniku podawczym. Uzupełnione formularze konsultacyjne mogą być dostarczone: drogą mailową na adres e-mail: rewitalizacja@jasienica.pl ; drogą pocztową na adres: Urząd Gminy Jasienica, Jasienica 159, 43-385 Jasienica; do Urzędu Gminy Jasienica - Dziennik Podawczy w dniach i godzinach pracy,
  • spotkania informacyjnego połączonego z debatą na temat wyznaczonych obszarów zdegradowany oraz obszarów rewitalizacji, które odbędzie się 17 października 2016 roku
    w Urzędzie Gminy w Jasienicy (sala posiedzeń) o godzinie 16:00,
  • spotkania informacyjnego/warsztatu diagnostyczno-projektowego, który odbędzie się 17 października 2016 roku w Urzędzie Gminy w Jasienicy (sala posiedzeń) o godzinie 12:00,
  • zbierania uwag ustnych w trakcie spotkań informacyjnych/warsztatów oraz w Urzędzie Gminy Jasienica w dniach i godzinach pracy Urzędu,
  • indywidualnych wywiadów pogłębionych z interesariuszami procesu rewitalizacji, w terminie od 11 października 2016 r. do 19 października 2016 r.
Ponadto, zachęcamy przedsiębiorców i organizacje pozarządowe do zgłaszania swoich propozycji projektów, których realizacja przyczyni się do poprawy sytuacji w wyznaczonych obszarach rewitalizacji.
Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w procesie tworzenie dokumentu strategicznego jakim jest Program Rewitalizacji. Stworzenie Programu Rewitalizacji jest ważnym krokiem do poprawy jakości życia mieszkańców gminy.
 
Diagnoza Gminy Jasienica dostępna tutaj .
Formularz konsultacyjny dostępny oraz formularz projekty dostępny tutaj .

 

Zobacz też:

KRUS NA WAKACJE

KRUS apeluje o zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas wakacji. Przygotował też dla dzieci i młodzieży propozycje spędzenia wolnego czasu.

KURS E-LEARNINGOWY DLA DZIECI

KRUS zaprasza dzieci do udziały w kursie „Bezpiecznie na wsi mamy upadkom zapobiegamy”. Można wygrać hulajnogę.

INFORMACJA O NIEBEZPIECZNYM GWAŁTOWNYM WZROŚCIE STANÓW WÓD

Biuro Prognoz Hydrologicznych w Krakowie Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej informuje o niebezpiecznym gwałtownym wzroście stanów wód.

logo Monitor Polski
logo Dziennik Ustaw
logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
logo Związek Powiatów Polskich
logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
logo Powiat Bielski
logo Śląskie. Pozytywna energia
logo Euroregion Śląsk Cieszyński
logo LGD Ziemia Bielska
logo Katowicka Specjalna Strefa Ekononiczna