SZKOLENIE DLA WNIOSKODAWCÓW

2017-05-16 - 2017-05-16

W czwartek 18 maja zapraszamy spotkanie dotyczące zasad oceniania i wyboru operacji przez LGR, wszystkie zainteresowane osoby, które chcą złożyć wnioski w aktualnie ogłoszonych naborach.

Spotkanie odbędzie się o godzinie 9.00 w siedzibie Stowarzyszenia LGR Bielska Kraina ul. Regera 81, Bielsko-Biała i przeprowadzone zostanie przez pracowników biura LGR oraz pracowników Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

Na szkoleniu przedstawione zostaną m.in.: wyjaśnienia dotyczące interpretacji kryteriów ocen używanych przez Radę Rybackiej Lokalnej Grupy Działania (cele, wskaźniki, kryteria), akty prawne oraz zasady wypełniania wniosku o dofinansowanie.

W celu rejestracji na spotkanie należy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej i dostarczyć go osobiście, wysłać pocztą lub emailem (zeskanowany) na adres bstepek@bielskakraina.pl, lub biuro@bielskakraina.pl do dnia 16.05.2017 r.

Bliższe informację pod nr telefonu: 33 810 57 35 wew. 21.

Zobacz też:

UWAGA! BURZE Z GRADEM I DESZCZ

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed burzami z gradem i intensywnymi opadami deszczu.

PROGNOZA NIEBEZPIECZNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej podaje prognozę niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych.

KONKURS MOJA WIZJA ZERO

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza do udziału w II edycji konkursu „Moja Wizja Zero – Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rolnika”.

logo Monitor Polski
logo Dziennik Ustaw
logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
logo Związek Powiatów Polskich
logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
logo Powiat Bielski
logo Śląskie. Pozytywna energia
logo Euroregion Śląsk Cieszyński
logo LGD Ziemia Bielska
logo Katowicka Specjalna Strefa Ekononiczna