Wyłączenie prądu w Międzyrzeczu 10.12.2013

2013-12-09 - 2013-12-11

Tauron Dystrybucja S.A informuje, że we wtorek 10 grudnia, ze względu na konieczność przeprowadzenia prac modernizacyjnych na sieci elektroenergetycznej, wyłączone będą z dostaw energii ulice Międzyrzecza Dolnego i Górnego: Międzyrzecze Dolne ul.Tartaczna, Ligocka, i okolica w godzinach od 8:20 do 14:00, Międzyrzecze ulica Okolice stadionu i stawów, okolice stadionu za rzeką w kierunku Mazańcowic, Nad rzeką od stadionu do nr 199 i okolica w godzinach od 8:20 do 14:00, Międzyrzecze ulica LIGOCKA od Młyna do Wolnej w Ligocie i od Rajskiej do nr 171 MIĘDZYRZECZE DOLNE od nr 171 do 124 oraz odgałęzienie za stawy MŁYŃSKA, TĘCZOWA ,NAD STAWAMI, SIEWNA oraz odgałęzienie za stawy w godzinach od 8:20 do 14:00. Za utrudnienia przepraszamy.

Zobacz też:

WEŹ PIENIĄDZE NA POSADZENIE LASU

Rolnicy, którzy mają w swoim gospodarstwie grunty słabszej jakości i chcą posadzić na nich las, mogą uzyskać na ten cel wsparcie z ARiMR.

PRZERWA W DOSTAWIE GAZU

Polska Spółka Gazownictwa zawiadamia o przerwie w dostawie gazu.

INFORMACJA O PRZYDATNOŚCI WODY DO SPOŻYCIA

Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Bielsku-Białej informuje o przydatności wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi dla Gminy Jasienica ...

logo Monitor Polski
logo Dziennik Ustaw
logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
logo Związek Powiatów Polskich
logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
logo Powiat Bielski
logo Śląskie. Pozytywna energia
logo Euroregion Śląsk Cieszyński
logo LGD Ziemia Bielska
logo Katowicka Specjalna Strefa Ekononiczna