TYCZKARZ Z MAZAŃCOWIC ZNÓW STARTUJE

2020-07-07

Adrian Kupczak, młody tyczkarz UKS Olimp Mazańcowice, po przerwie spowodowanej pandemią wystartował w dwóch zawodach.

W czwartek 25 czerwca w Warszawie przed gmachem Telewizji Polskiej odbył się II Miting cyklu Lekkoatletyczne Czwartki Orlen TVP Sport Cup. Tym razem do rywalizacji przystąpili tyczkarze. Do startu zaproszono również Adriana Kupczaka z klubu UKS Olimp Mazańcowice jako najlepszego w Polsce tyczkarza młodego pokolenia. Adrian rywalizował z takimi sławami, jak Piotr Lisek, Sebastian Chmara czy wieloboista Paweł Wiesiołek. Lekkoatleta z Mazańcowic konkurs zakończył z bardzo dobrym wynikiem 4,60 m, wygrał Piotr Lisek, pokonując poprzeczkę na wysokości 5,60 cm. Adrian dwa dni później w Bielsku Białej na kolejnych zawodach poprawił swój wynik pokonując poprzeczkę na wysokości 4,70 m.

Zawodnicy cieszyli się, że po tak długiej przerwie związanej z ograniczeniami, mogli wrócić do rywalizacji i emocji związanych ze startem w zawodach.

Agata Krupińska

Zobacz też:

KAMPANIA INFORMACYJNA „5 LAT LSR”

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka Bielska Kraina to również współpraca z innymi podmiotami – Kampania informacyjna „5 LAT LSR”.

STRAŻNICA I SALA

Jeszcze w tym roku rozpocznie się budowa budynku nowej strażnicy OSP Łazy. Budynek jednocześnie będzie służył także innym organizacjom społecznym ...

POPRAWA INFRASTRUKTURY ODWODNIENIOWEJ

W najbliższych dniach w gminie Jasienica rozpoczną się prace przy konserwacji odwodnień przy drogach.

logo Monitor Polski
logo Dziennik Ustaw
logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
logo Związek Powiatów Polskich
logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
logo Powiat Bielski
logo Śląskie. Pozytywna energia
logo Euroregion Śląsk Cieszyński
logo LGD Ziemia Bielska
logo Katowicka Specjalna Strefa Ekononiczna