TRZECIE MIEJSCE PIOTRA

2021-10-05

Piotr Talik, mieszkaniec Mazańcowic i reprezentant bielskiego klubu KS Sprint zajął trzecie miejsce na Mistrzostwach Śląska w Lekkiej Atletyce w biegu na 1000 m.

Mistrzostwa odbyły się 2 października 2021 roku w Bielsku-Białej. Piotr zdobył brązowy medal startując w biegu na dystansie 1000 m w kategorii U14. Uzyskał wynik 2:57,85 s, ustanawiając tym samym swój nowy rekord życiowy. Piotr zapewnił sobie miejsce w czołówce nie tylko na płaszczyźnie województwa śląskiego. Osiągnięty czas daje mu obecnie trzecie miejsce w klasyfikacji ogólnopolskiej. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Podium, na którym stoi trzech medalistów. Na miejscu nr 3 (pierwszy z prawej) - Piotr Talik, który jest ubrany w startowy strój klubowy czyli niebiesko-biała koszulka z nr 19 i niebiesko – białe spodenki. Na pozostałych miejscach podium złoty i srebrny medalista. W tle widać stadion lekkoatletyczny BBOSiR Bielsko- Biała.

Trzech medalistów w przyjaznym objęciu, stojących razem na najwyższym stopniu podium.

Piotr Talik ze swoim trenerem Stefanem Ruśniakiem z klubu KS Sprint Bielsko Biała.

Brązowy medal z wygrawerowaną nazwą zawodów.

Zobacz też:

WERNISAŻ WYSTAWY "NOWE TWARZE Z MLEJNA"

Gminny Ośrodek Kultury w Jasienicy zaprasza na wernisaż wystawy grupy twórczej działającej przy Galerii „Mlejn” w Ostrawie pt. „Nowe twarze z Mlejna”

OŚWIATOWE PODZIĘKOWANIA

W przeddzień Dnia Edukacji Narodowej wójt Janusz Pierzyna nagrodził najlepszych nauczycieli i podziękował wszystkim pracownikom oświaty za ...

WÓJT NAGRODZONY PRZEZ UCZELNIĘ

Akademia WSB nagrodziła wójta Janusza Pierzynę wyróżnieniem uczelni za wkład w jej rozwój.

logo Monitor Polski
logo Dziennik Ustaw
logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
logo Związek Powiatów Polskich
logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
logo Powiat Bielski
logo Śląskie. Pozytywna energia
logo Euroregion Śląsk Cieszyński
logo LGD Ziemia Bielska
logo Katowicka Specjalna Strefa Ekononiczna