NIECODZIENNY KONCERT KOLĘD

2021-12-27

W niedzielę 2 stycznia w kościele św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach zostanie zainaugurowany tegoroczny cykl „Niecodzienne Koncerty Kolęd”. Wójt Janusz Pierzyna objął patronat nad imprezą.

Tegoroczną, VI edycję Niecodziennych Koncertów Kolęd rozpocznie występ w niedzielę 2 stycznia o godz. 16.30 w kościele św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach. Następnie spotkania z kolędą odbędą się jeszcze 6 stycznia o godz. 18.30 w Leśnej w kościele św. Michała Archanioła, 9 stycznia o godz. 18.00 w Czernichowie w kościele Matki Boskiej Częstochowskiej, 16 stycznia o godz. 19 w Bielsku-Białej w kościele św. Andrzeja Boboli i św. Wincentego Pallottiego, 23 stycznia o godz. 17 w Bytomiu w kościele Chrystusa Króla, zaś finał – 30 stycznia o godz. 18 w Rychwałdzie w bazylice św. Mikołaja. Wykonawcy: Orkiestra Kameralna „Beskid SoundProject”, pod batutą Sebastiana Niemczyckiego.

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z obostrzeniami epidemiologicznymi, a w związku z obecną sytuacją będzie się odbywało w zmienionej formie - w formie wspólnej adoracji Żłóbka.

Zapraszamy!

Plakat wydarzenia w Mazańcowicach.

Zobacz też:

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Zapraszamy wszystkich serdecznie do wzięcia udziału i wsparcia 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

ZEBRANIA SPRAWOZDAWCZE JEDNOSTEK OSP

W sobotę i niedzielę 22 i 23 stycznia odbyły się spotkania wszystkich jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych gminy Jasienica.

JAK ZAŁATWIĆ SPRAWĘ W URZĘDZIE GMINY JASIENICA?

W związku ze stale rosnącą ilością zarażeń koronawirusem i wprowadzonymi ograniczeniami dostępu do urzędów w kraju, przypominamy jak załatwiać ...

logo Monitor Polski
logo Dziennik Ustaw
logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
logo Związek Powiatów Polskich
logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
logo Powiat Bielski
logo Śląskie. Pozytywna energia
logo Euroregion Śląsk Cieszyński
logo LGD Ziemia Bielska
logo Katowicka Specjalna Strefa Ekononiczna