PRZEDSZKOLAKI JEDZĄ ZDROWO

2022-06-23

Przedszkolaki z Iłownicy i Jasienicy zostały nagrodzone w powiatowym konkursie „Jem zdrowo i kolorowo”.

Jury II Powiatowego Konkursu Plastycznego „Jem zdrowo i kolorowo” przyznało III miejsce Adamowi Dziadkowi z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Iłownicy, a także II wyróżnienie Jakubowi Świerczkowi z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jasienicy oraz wyróżnienie Zofii Kowalczyk z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Iłownicy. I miejsce przypadło Toli Ryszce z Przedszkola nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach, a II – Lilianie Drużbańskiej z Przedszkola Publicznego w Szczyrku.

Na uroczystość wręczania nagród do bielskiego Starostwa Powiatowego przybyli laureaci i wyróżnieni. Wszyscy z rodzicami, a nawet całymi rodzinami – z mamą, tatą i rodzeństwem. I trudno się dziwić, bo osoby wyróżnione to… przedszkolaki, pięcio- i sześciolatkowie. W sali posiedzeń bielskiego Starostwa Powiatowego było więc gwarno i wesoło, ale przede wszystkim bardzo uroczyście.

Zebranych powitała Lucyna Majewska, naczelnik Wydziału Zdrowia przedstawiając główne założenia tej konkursowej rywalizacji. Gratulacje składali, a także wręczali dyplomy i nagrody wicestarosta bielski Andrzej Kamiński i przewodnicząca Komisji Zdrowia i Polityki Społecznej Rady Powiatu Bielskiego Helena Byrdy-Przybyła. Spotkanie zakończyło się wspólnym pamiątkowym zdjęciem uczestników konkursu z rodzicami, opiekunami i organizatorami konkursu.

O konkursie także na Facebooku na Jasienica po Godzinach.

Zobacz też:

JULIA PIWOWAR BRĄZOWĄ MEDALISTKĄ

Na 58. Indywidualnych Mistrzostwach Polski Elity w badmintonie Julia Piwowar zdobyła trzecie miejsce.

LEKKOATLETKI NA MISTRZOSTWACH POLSKI

Lekkoatletyczna reprezentacja szkoły w Jasienicy zajęła 11 miejsce na Mistrzostwach Polski w czwórboju lekkoatletycznym.

MODELE I OLDTIMERY

Pięknym modelom biorącym udział w Festiwalu Modeli „Ikar” w Mazańcowicach towarzyszył zlot równie pięknych zabytkowych samochodów.

logo Monitor Polski
logo Dziennik Ustaw
logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
logo Związek Powiatów Polskich
logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
logo Powiat Bielski
logo Śląskie. Pozytywna energia
logo Euroregion Śląsk Cieszyński
logo LGD Ziemia Bielska
logo Katowicka Specjalna Strefa Ekononiczna