SAMORZĄD PRO FAMILIA 2021

2021-02-22 - 2021-03-31

Minister Rodziny i Polityki Społecznej ogłasza konkurs Samorząd Pro Familia 2021. Służy on docenianiu prorodzinnych działań prowadzonych przez władze lokalne i ma inspirować do podejmowania oddolnych inicjatyw na rzecz rodziny.

Aby wziąć udział w Konkursie Samorząd Pro Familia należy do 31 marca br. nadesłać zgłoszenie, wypełnioną ankietę oraz opis długofalowej strategii działań podejmowanych przez samorząd w ramach polityki prorodzinnej. Zasady Konkursu znajdują się na stronie Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej

Lista samorządów nominowanych do otrzymania nagrody zostanie ogłoszona na stronie internetowej Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej 7 maja 2021 r.  

Ogłoszenie wyników i wręczenie/przekazanie nagród laureatom nastąpi około 15 maja 2021 r., który jest Międzynarodowym Dniem Rodziny, nie później jednak niż do końca maja 2021.

O dokładnej dacie laureaci konkursu zostaną odpowiednio wcześniej poinformowani.

Zobacz też:

KONSULTACJE SPOŁECZNE

Zarządzenie w sprawie przeprowadzenia na obszarze Gminy Jasienica konsultacji społecznych projektu uchwały w sprawie Gminnej Strategii ...

TYMCZASOWA ORGANIZACJA RUCHU

Informacja o przebudowie drogi powiatowej Międzyrzecze-Mazańcowice-Komorowice.

OŚRODEK WSPARCIA CUDZOZIEMCÓW

W Katowicach działa Ośrodek Wsparcia Cudzoziemców. Celem Ośrodka jest bezpłatne wsparcie cudzoziemców w adaptacji w Polsce.

logo Monitor Polski
logo Dziennik Ustaw
logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
logo Związek Powiatów Polskich
logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
logo Powiat Bielski
logo Śląskie. Pozytywna energia
logo Euroregion Śląsk Cieszyński
logo LGD Ziemia Bielska
logo Katowicka Specjalna Strefa Ekononiczna