COVID – OGRANICZENIA W URZĘDZIE

2021-03-12 - 2021-03-31

Mając na uwadze dynamicznie rozwijającą się sytuację związaną z zagrożeniem zarażenia się COVID-19, jak również potwierdzeniem zarażenia u pracowników Urzędu informujemy, że w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, Urząd Gminy Jasienica pozostanie do odwołania wyłączony z bezpośredniej obsługi interesantów.

W przypadku spraw niecierpiących zwłoki tj. zgłaszanie zgonów, spraw dotyczących ewidencji ludności i dowodów osobistych prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny (33 472 62 01, 33 472 62 02), celem ustalenia wizyty.

Kontakt z urzędnikami jest możliwy telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej – wszystkie dane kontaktowe dostępne są na stronie internetowej, po wejściu w zakładkę interesującego nas referatu - BIP JASIENICA - REFERATY.

Przypominamy o możliwości skorzystania z naszego okna urzędowego w budynku Urzędu Gminy oraz elektronicznej skrzynki ePUAP.

Kasa Urzędu nadal pozostanie nieczynna. Wszelkie płatności prosimy dokonywać na rachunek bankowy Gminy Jasienica:

06 8117 0003 0000 0101 2000 0110.

O wszystkich zmianach dotyczących dalszego funkcjonowania urzędu będziemy informować Państwa na bieżąco na naszej stronie internetowej.

Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, by byli Państwo obsłużeni szybko i bezproblemowo, a wprowadzone ograniczenia mają zapewnić przede wszystkim ciągłość działania urzędu.

Zobacz też:

Konsultacje społeczne

Zarządzenie w sprawie zwolnienia i zwrotu części opłaty pobranej od przedsiębiorców za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych.

INTENSYWNE OPADY ŚNIEGU

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed intensywnymi opadami śniegu.

INFORMACJA W SPRAWIE STACJI BAZOWEJ

Informacja Wójta Gminy Jasienica dotycząca budowy stacji bazowej telefonii komórkowej sieci PLAY - BIE7005_C na działce położonej w Rudzicy.

logo Monitor Polski
logo Dziennik Ustaw
logo Lokalna grupa rybacka Bielska Kraina
logo Związek Powiatów Polskich
logo OLZA Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej
logo Powiat Bielski
logo Śląskie. Pozytywna energia
logo Euroregion Śląsk Cieszyński
logo LGD Ziemia Bielska
logo Katowicka Specjalna Strefa Ekononiczna